O Nas

Nasza firma

Firma Unicom-Nord Sp. z o.o.  działa na terenie Pomorza od 1992 roku. Dzięki ciężkiej pracy i doświadczeniu zdobyliśmy zaufanie wielu klientów na terenie Polski oraz poza jej granicami.
Naszym celem jest zaopatrywanie klientów w sprawdzone produkty dobrej jakości.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową, a dzięki podpisanym umowom przedstawicielskim z producentami w Polsce jak i z zagranicą, możemy oferować bardzo atrakcyjne ceny.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo, bogatą listę środków do pielęgnacji i impregnacji materiałów budowlanych oraz akcesoriów budowlanych.

Naszą pasją są auta dlatego między innymi w naszej ofercie znajdziecie Państwo chemię samochodową, którą na bieżąco rozszerzamy.

Staramy się aby wszystkie sprzedawane przez nas wyroby były dobrej jakości co znajduje potwierdzenie w certyfikatach, atestach i aprobatach technicznych.

Dysponujemy doskonale wyszkolonym personelem w zakresie doradztwa technicznego i doboru produktów.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym asortymentem, którego część opisaliśmy dla Państwa na naszej stronie internetowej.
Jeżeli jednak nie znaleźliście Państwo interesującego asortymentu, prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym w celu przygotowania oferty.

Naszym celem jest stałe poszerzanie asortymentu oraz podążanie za nowościami pojawiającymi się na rynku.
                                                                                                                                                                                                       Zapraszamy do współpracy

To pewne, że dzięki współpracy możemy odmienić
rynek budownictwa na lepszy.

Dlatego współpracujemy z takimi Firmami jak: