Dystrybucja

Firma Unicom – Nord s.c. od 2003 roku prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną chemii budowlanej.

Dzięki wysokiej i stabilnej pozycji na rynku zostaliśmy dystrybutorami na Polskę Północną marek:

 

Master Mas

Firma Master dbając o jakość swoich produktów wprowadziła Zakładową Kontrolę Jakości nadzorującą procesy produkcyjne, dostawy surowców oraz jakość gotowych produktów. Firma Master jako producent domieszek do betonów spełnia wymagania kontroli jakości normy 2+, prowadzimy także kontrolę pozostałych linii produkcyjnych: gładzi szpachlowych, gruntów itd. Badania prowadzone są na nowym wysoko-wyspecjalizowanym sprzęcie umożliwiającym osiągnięcie bardzo wysokich standardów produkcyjnych. Wysoce wykwalifikowany personel, zatrudniony w naszym laboratorium, nieustannie czuwa nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji. Laboratorium to również miejsce, w którym wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, powstają produkty o bardzo wysokiej jakości. Co roku oddajemy w Państwa ręce nowe, doskonałej jakości produkty, przeznaczone do użycia w zakresie szpachlowania o bardzo zróżnicowanym spectrum zastosowania.

Sika

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA DLA BUDOWNICTWA Zdolność do tworzenia i wykorzystywania postępu jest podstawowym warunkiem osiągnięcia sukcesu na szybko zmieniających się rynkach. Sika pozostaje zawsze w ścisłym, bezpośrednim związku z odbiorcami i ich zmieniającymi się potrzebami. Świadectwem tego jest stale rosnąca ilość nowych, innowacyjnych wyrobów i uzyskiwanych corocznie patentów. Nasza aktywność ukierunkowana na badania i rozwój skupia się na poszukiwaniu zaawansowanych rozwiązań korzystych dla całego społeczeństwa oraz środowiska naturalnego, równocześnie zapewniając wartość dodaną dla naszych klientów.

Silikony Polskie

Oferowane produkty o bardzo szerokim spektrum aplikacji znajdują zastosowanie: w budownictwie: farby i impregnaty silikonowe Sarsil®, Ahydrosil® do zabezpieczania hydrofobowego, wzmacniania i osuszania materiałów budowlanych, kleje i szczeliwa silikonowe typu Silkit® w przemyśle technicznym, pracach renowacyjnych i produkcji różnych detali typu rzeźby, figury, płaskorzeźby, świece, biżuteria itp.: kauczuki do wyrobu form Polastosil®, Gumosil® oraz środki oddzielające w przemyśle kosmetycznym, farmaceutycznym i w chemii gospodarczej: oleje metylosilikonowe Polsil® w przetwórstwie gumy i tworzyw sztucznych: polimery, przedmieszki i mieszanki silikonowe Polimer MV i Posil® Gum do przetwarzania na gumy HTV w produkcji farb i lakierów: lakiery termoutwardzalne typu Silak®

Barwa Sam

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę produktów chemii budowlanej: plastyfkatory, impregnaty, środki przyspieszające i opóźniajace wiązanie betonu, włókna do mikrozbrojeń i inne. Nasze produkty cieszą się zaufaniem i uznaniem klientów, którzy wybierając najwyższą jakość stosują nasze wyroby z powodzeniem w budownictwie indywidualnym jak i przemysłowym. Doskonale rozwinięta sieć dystrybutorów regionalnych zapewnia klientom najlepszą obsługę na terenie całego kraju i za granicą.